Kargo ve Teslimat


Teslimat seçenekleri nelerdir?

Hızlı teslimat: Hafta içi ve Cumartesi 15:00'e kadar verilen siparişler, aynı gün içinde 23:00'e kadar teslim edilir. 15:00’den sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü saat 23:00'e kadar teslim edilir. 


Standart Teslimat: Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden iş gününde kargoya verilmektedir.


Hoopkapıda Standart Teslimat: Sipariş verdiğiniz adres hızlı teslimat bölgesinde ise gönderim Hoopkapıda firması ile yapılacaktır. Hızlı teslimat bölgesinde olmayan gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılacaktır.


Tüm iadeler Yurtiçi Kargo tarafından yapılacaktır.


Siparişim ulaştığında belirttiğim adreste olmazsam ne olur?


Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Kargo şirketleri belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar. İkinci uğramada tekrar adresinizde bulunamadığınız takdirde, ürününüz merkeze geri gönderilir ve otomatik iade sürecine girer.


Kargom nerede?


Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme e-postası ve SMS yönlendireceğiz. SMS ve e-posta içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Hesabım – siparişlerim sayfasından siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin durumunu sayfanın en altında bulunan Sipariş Durumu linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.


Standart teslimat seçeneği ile sipariş verdiyseniz siparişinizi Yurtiçi kargo üzerinden takip edebilirsiniz. Hızlı teslimat seçeneği ile sipariş oluşturduysanız seçtiğiniz kargo firması üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.


Standart Teslimat süresi ne kadardır?


Hafta içi yaptığınız alışverişlerde siparişleriniz 2-4 iş günü, hafta sonu siparişleriniz ise 1-3 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere Yurtiçi Kargo'ya verilecektir. Adresinize teslim süresi, bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Resmî tatillerde gönderim yapılmamaktadır.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?


Converse sanal mağaza Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir. Hızlı teslimat seçeneği ile yalnızca İstanbul içi bölgelere gönderim sağlanmaktadır. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Hızlı Teslimata dahil değildir.


Kargo ücreti ne kadardır?


Aynı Gün Teslimat ile vereceğin siparişler 49.90 TL'dir.


Ertesi Gün Teslimat ile vereceğin siparişler 39.90 TL'dir.


Standart teslimat ile vereceğin siparişlerde 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 1.250 TL altı siparişlerde 34.90 TL'dir.


Siparişim hangi kargo firması ile gönderiliyor?


Siparişi verirken seçtiğiniz kargo firmasına göre hesabım sayfasından sipariş detaylarınıza tıklayarak kargo firmanızı görüntüleyebilirsiniz. Standart teslimatta Yurtiçi kargo ile gönderim yapılmaktadır. Hızlı teslimat seçeneğinde ise Hoopkapıda ile gönderim yapılmaktadır.

Sipariş verdiğiniz adres hızlı teslimat bölgesinde ise gönderim Hoopkapıda firması ile yapılacaktır. Hızlı teslimat bölgesinde olmayan gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılacaktır.


KUPON KODU


İndirim kodumu nasıl kullanabilirim?


Satın alacağınız ürünleri sepetinize ekledikten sonra, sepeti görüntüle butonuna tıklayarak sepetim sayfasına gidebilirsiniz. Sepetim sayfasında bulunan kupon kodu alanına indirim kodunuzu yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayarak indiriminizi kullanabilirsiniz.


İndirim kodumu siparişime sonradan ekleyebilir miyim?


Hayır, indirim kodunuzu yalnızca sipariş oluştururken kullanabilirsiniz.