Kargo ve Teslimat


Teslimat seçenekleri nelerdir?Hızlı teslimat: Hafta içi ve Cumartesi saat 14.00'e kadar verilen hızlı teslimat siparişleri, aynı gün içinde saat 23.00'e kadar teslim edilir. Saat 14.00'ten sonra, pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen hızlı teslimat siparişleri ise takip eden ilk iş gününde saat 23.00'e kadar teslim edilir. 

Ertesi Gün Teslimat: Hafta içi saat 15.00'e kadar verilen ertesi gün teslimat siparişleri, ertesi gün saat 22.00'ye kadar teslim edilir. Saat 15.00'ten sonra, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen hızlı teslimat siparişleri ise takip eden ilk iş gününde saat 22.00'e kadar teslim edilir.

Standart Teslimat: Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden iş gününde kargoya verilmektedir.

Siparişim ulaştığında belirttiğim adreste olmazsam ne olur?Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Kargo şirketleri belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar. İkinci uğramada tekrar adresinizde bulunamadığınız takdirde, ürününüz merkeze geri gönderilir ve otomatik iade sürecine girer.

Kargom nerede?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme e-postası ve SMS yönlendireceğiz. SMS ve e-posta içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Hesabım – siparişlerim sayfasından siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yaptıysanız siparişinizin durumunu sayfanın en altında bulunan Sipariş Durumu linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Standart teslimat seçeneği ile sipariş verdiyseniz siparişinizi Yurtiçi kargo üzerinden takip edebilirsiniz. Hızlı teslimat seçeneği ile sipariş oluşturduysanız seçtiğiniz kargo firması üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.


Standart Teslimat süresi ne kadardır?
Hafta içi yaptığınız alışverişlerde siparişleriniz 1-3 iş günü, hafta sonu siparişleriniz ise 1-3 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere Yurtiçi Kargo'ya verilecektir. Adresinize teslim süresi, bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Resmî tatillerde gönderim yapılmamaktadır. 

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?
Converse sanal mağaza Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir. Hızlı teslimat seçeneği ile yalnızca İstanbul içi bölgelere gönderim sağlanmaktadır. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler Hızlı Teslimata dahil değildir. Ertesi gün teslimat ile sadece Ankara ve İzmir şehirlerine teslimat yapılmaktadır.

Kargo ücreti ne kadardır?
Standart teslimat ile vereceğiniz siparişlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 500 TL altı siparişlerinizde 14.90 TL’dir.

Aynı Gün Teslimat ile verilen siparişlerde  1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 1000 TL altı siparişlerinizde 24.90 TL'dir.

Eren Direct ile Hızlı Teslimat ücretsizdir.

Ertesi Gün Teslimat ile verilen siparişlerde  750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 750 TL altı siparişlerinizde 19.90 TL'dir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Siparişi verirken seçtiğiniz kargo firmasına göre hesabım sayfasından sipariş detaylarınıza tıklayarak kargo firmanızı görüntüleyebilirsiniz. Standart teslimatta Yurtiçi kargo ile gönderim yapılmaktadır. Hızlı teslimat seçeneğinde ise Eren Direct veya Hoopkapıda ile gönderim yapılmaktadır.

KUPON KODU 
İndirim kodumu nasıl kullanabilirim?

Satın alacağınız ürünleri sepetinize ekledikten sonra, sepeti görüntüle butonuna tıklayarak sepetim sayfasına gidebilirsiniz. Sepetim sayfasında bulunan kupon kodu alanına indirim kodunuzu yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayarak indiriminizi kullanabilirsiniz. 

İndirim kodumu siparişime sonradan ekleyebilir miyim?
Hayır, indirim kodunuzu yalnızca sipariş oluştururken kullanabilirsiniz.