İşlem Rehberi


ÜYELİK

www.converse.com.tr'ye üye olmak için, Hesabım sekmesinden Kayıt Ol butonuna tıkla. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra, Üyelik Formu Aydınlatma Metni ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul ederek, iletişim tercihlerini belirleyebilirsin. Alışveriş yapabilmek için üye olma zorunluluğu yoktur.


ÜYE GİRİŞİ

www.converse.com.tr adresine giriş yapmak için, Hesabım sekmesinden Giriş Yap butonuna tıkla. Açılan sayfada istenen bilgileri tamamladıktan sonra giriş yapabilir, eğer şifreni unuttuysan “ŞİFREMİ UNUTTUM” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsiniz.


ALIŞVERİŞE BAŞLAMA

www.converse.com.tr adresinden alışverişe başlayabilirsin. İstediğin ürünleri, renk ve beden seçimi yaptıktan sonra sepete ekleyebilirsin.

Açılan pencereden sepetine gidebilir, siparişi tamamlama adımına geçebilir veya siteye dönerek alışveriş yapmaya devam edebilirsin.

Siparişi tamamlamak istediğinde, üye girişi yapmadıysan veya üye değilsen, yukarıda belirtilen şekilde üye girişi yapabilir veya yeni üyelik oluşturabilirsin.

Üye girişi yapmadan devam etmek istersen, elektronik posta adresini girerek işlemlerinize devam edebilirsin.

Üye girişi yaptıysan teslimat adresi bilgilerini seçebilir veya Yeni Adres Oluştur diyerek yeni bir adres bilgisi girebilirsin.

Bilgilerini tamamladıktan sonra “düzenle” seçeneğinden kontrol edebilir ve güncelleyebilirsin.

Girdiğin adrese istinaden çıkacak olan kargo seçimini tamamladıktan sonra, ödeme adımına geçebilirsin.

Ödeme adımında kredi kartı bilgilerini girebilir veya üye girişi olan müşterilerimiz için varsa kayıtlı Masterpass kartlarını kullanabilirsin.

Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkındaki Bilgilendirme metinlerini okuyup kabul et seçeneğine tıkladıktan sonra, dilersen sağ tarafta sipariş bilgilerini de kontrol ederek, siparişini tamamlayabilirsin.


İLETİŞİM

www.converse.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak bizimle converse.mh@erenperakende.com elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsin. Şikayetinin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz sana yardımcı olmaya çalışacaktır. Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.


BİLGİLENDİRME

www.converse.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğin satın alma işlemleriyle bağlantılı Ön Bilgilendirme Formları ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğun elektronik posta adresine gönderilmektedir.