Ödeme

Hangi ödeme şekilleri ile ödeme yapabilirim?

Tüm kredi kartları, atm kartları ve sanal kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra hızlı ve güvenli ödeme için kredi kartı bilgilerinizi kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Kart kaydetme hizmeti alt yapısı yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress tarafından sağlanmaktadır.


Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Superstep sanal mağazada Visa, Mastercard ve PayU ile işlem yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure neden güvenlidir?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

Promosyon kodum ve/veya hediye çekim var. Nasıl kullanabilirim?

Alışveriş sepetinizde bulunan “Kupon Kodu” alanına promosyon kodu/hediye çeki kodunuzu girerek indiriminizi kullanabilirsiniz.


Kredi kartımı nasıl kaydedebilirim?

Ödeme aşamasından sonra kredi kartınızı kaydedebilir, bir sonraki alışverişinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart kaydetme hizmeti alt yapısı yüksek güvenlik standardı olan PCI DSS Level 1 uyumluluk sertifikasına sahip Mobilexpress tarafından sağlanmaktadır.

Kayıtlı kredi kartımı nasıl silerim?

www.mobilexpress.com.tr üzerinden, kart kaydında kullandığınız cep telefonu ile üye olduktan sonra, Kartlarım menüsünden kayıtlı kredi kartınızı silebilirsiniz.

GarantiPay ile nasıl ödeme yapabilirim?

GarantiPay ile Ödeme Yap" butonuna tıkladıktan sonra, ödeme için Garanti ödeme sayfasına yönlendirileceksin.TCKN veya telefon bilgin ile giriş yaptıktan sonra telefonundaki BonusFlaş uygulaması üzerinden dilediğin kartı seçerek ödemeni onaylayabilirsin.