< Destek Ana Sayfasına Geri Dön

Miles&Smiles özel 750 TL ve üzeri 750 mil

- Kampanya converse.com.tr’de 26 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.

- Kampanya dahilinde converse.com.tr’de tek seferde gerçekleştirilen ilk 750 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde ekstra 750 mil verilecektir.

- Kampanya www.converse.com.tr ’de geçerlidir.

- Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartlarına özel kampanyalar alanından converse.com.tr Miles&Smiles Garanti BBVA Mil kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

- Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. 

- Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 750 ekstra mil kazanabilir. 

- Kampanyaya tüm Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ve Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları dahildir.

- Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir.

- Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir. 

- Kazanılan ekstra miller 5 Ocak 2022’den sonraki ilk ekstreye yansıtılacaktır.

- Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

- Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 

- Garanti BBVA ve Converse kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler