İPTAL & İADE
Siparişimi iptal edebilir miyim?
Siparişin paketlenmediyse iptal edebilirsin. Siparişini iptal etmek için Siparişler'imden iptal etmek istediğin siparişi seç ve "Siparişi İptal Et" seçeneğine tıkla. İptal etmek istediğin ürünü seçtikten sonra iptal nedenini girerek siparişini iptal edebilirsin. Eğer siparişin kargoya verildiyse iptal seçeneği aktif olmayacaktır. Ürün, eline ulaştıktan sonra kolay iade adımlarını takip ederek alacağın kod ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim et.
Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?
Converse.com.tr’den aldığın ürünleri 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsin. Kolay iade adımları şu şekildedir: 1) "Siparişlerim" sayfasına giderek Kolay İade butonuna tıkla. 2) İade edeceğin ürün/ürünleri ve iade nedenini seçip, iade kargo kodunu not al. 3) Ürünleri fatura veya irsaliyesi ile birlikte tek bir pakete koy. 4) Paketi, iade kodunla birlikte Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim et.
Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?
Converse.com.tr’den aldığın ürünleri 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsin.
Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?
Hijyenik sebepler nedeniyle İç giyim, çorap, ayakkabı bakım ürünü ve maske ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.
İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Kolay iade kodunla birlikte paketini Yurtiçi Kargo’ya ücretsiz teslim edebilirsin. İade kodu alınmadan kargoya verilen paketlerden kargo ücreti alınır.
Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?
E-posta adresine gönderilen e-fatura ile ürünlerini iade edebilirsin.
İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?
Paketin bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir, akabinde mail ile bilgilendirme yapılır. Ücret iaden 3-5 gün içerisinde hesabına yansır. Ürün, iadesi reddedildiği durumda adresine geri gönderilir.
Converse sanal mağazadan aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?
Almış olduğunuz ürünün değişimini yapamıyoruz.
İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?
Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Ancak 14 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.