İptal ve İade

Siparişimi iptal edebilir miyim?
Siparişinizdeki ürün hazırlık aşamasında veya kargo sürecinde olduğunda iptal edilemez. Bu durumda kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında aynı adrese aynı kargo firmasıyla geri göndererek iade edebilirsiniz.

Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?
İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. Hijyenik sebeplerden dolayı paketi açılmış iç giyim, mayo/mayoşort, çorap, maske ve takı ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır. Ürün/ürünleri Yurtiçi Kargo ve Yurtiçi Kargo cari kod: 342041617 ile aşağıdaki adrese karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde ise kargo tarafınızdan karşılanmaktadır. İade Adresi: Occasion Mahmutbey - Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/İstanbul

Ürünleri hangi iade adresine yapmalıyım?
İade Adresi: Occasion Mahmutbey - Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52 Bağcılar/İstanbul

Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?
İade etmek istediğin ürünlerini 30 gün içerisinde iade için belirtilen adrese gönderebilirsin.

Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?
İç giyim, çorap, ayakkabı bakım ürünü ve maske ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.

İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürününüzü 342041617 cari kodunu kullanarak Yurtiçi kargo ile bize göndermeniz yeterli. 

Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?
E-posta adresine gönderilen e-fatura ile ürünlerini iade edebilirsin.

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?P
aketin bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse, tarafına bilgi verilerek adresine geri gönderilir. İade edilen tutarın kartına yansıma süresi bankaya bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysan, bankalara göre değişim göstermekle birlikte genelde 1-3 iş günü içinde kartına yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabına yansıma süresi daha uzundur. Taksitli yapılan alışverişlerde, ücretin tamamı bankaya tek seferde iade edilir. Banka tarafından kartına iadesi ise taksit sayısı kadar ayda yapılmaktadır.

Converse sanal mağazadan aldığım bir ürünü değiştirebilir miyim?
Almış olduğunuz ürünün değişimini yapamazsınız.  

İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?
Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsin. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.